Онлайн-зустріч представників факультету СМП та Європейської Бізнес Асоіації

5️⃣-го лютого відбулася онлайн зустріч за участю факультету судового та міжнародного права (декан факультету, доцент Богдан Фасій, гарант ОП «Судова діяльність» Людмила Корнута) та представників Європейської Бізнес Асоціації @eba_ukraine (керівниця Південноукраїнського офісу Катерина Морозова, керівниця департаменту управління персоналом та корпоративної соціальної відповідальності Тетяна Карельська, керівниця департаменту з регіонального розвитку Юлія Краснова, студент 1-го курсу магістратури факультету СМП, адміністративний асистент Південноукраїнського офісу Дмитро Шаталюк) на якій обговорили напрямки співпраці, проходження практики, стажування та подальше працевлаштування, проведення спільних заходів, круглих столів та конференцій.

Об’єднуючи більш ніж 1000 компаній, Європейська Бізнес Асоціація є однією з наймасштабніших спільнот бізнесу, які працюють на українському ринку🔥

Дружні відносини між Національним університетом «Одеська юридична академія» @nuoua_official та Європейською Бізнес Асоціацією @eba_ukraine допомагатимуть професорсько-викладацькому складу підвищувати свою кваліфікацію, брати участь у спільних тренінгових програмах, а для студентів факультету СМП – це унікальні можливості подальшого працевлаштування ✅🤝🏻

Онлайн-зустріч представників факультету СМП та Європейської Бізнес Асоіації