Міжнародний круглий стіл "Сучасні виклики розвитку національного та міжнародного права"

24 квітня 2024 року, за ініціативи Президента університету, академіка Сергія Васильовича Ківалова @sergey_kivalov , сприяння декана факультету СМП, доцента Богдана Володимировича Фасія @bohdan_fasii у стінах нашого університету факультетом судового та міжнародного права було проведено Міжнародний круглий стіл «Сучасні виклики розвитку національного та міжнародного права».

Професорсько-викладацький склад та студенти факультету СМП мали змогу висловити свою думку стосовно різних проблемних теоретичних та практичних питань, поділитися своєю точкою зору та обговорити загальні та питання розвиту науки, вищої юридичної освіти.

Усі учасники, які представили свої наукові праці отримали відповідні сертифікати 📃

Ми вдячні кожному, хто підтримав нашу ідею, за участь та вагомий внесок у розвиток науки в нашій незламній країні🙏🏻

Міжнародний круглий стіл “Сучасні виклики розвитку національного та міжнародного права”