Академічна доброчесність

Академічна доброчесність – це сукупність етичних принципів та визначених законом правил, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової (творчої) діяльності з метою забезпечення довіри до результатів навчання та/або наукових (творчих) досягнень. (Відповідно до статті 42 ЗУ “Про освіту”).

Переглянути положення про академічну доброчесність можна за посиланням нижче.

Лекція "Реалізація політики академічної доброчесності у навчально-науковому процесі"

Сьогодні всі учасники освітньо-наукового процесу в НУ «ОЮА» долучені до процесу ефективної реалізації політики академічної доброчесності і сприяння розбудові високих стандартів доброчесної відкритої науки і відкритої освіти.

Однією з найвідоміших у світі антиплагіатних систем є Turnitin (LLC), яка володіє та керує різними веб-сервісами, призначеними для сприяння академічній доброчесності, спрощенню оцінювання та запобігання плагіату. Запатентована власна технологія Turnitin порівнює подані документи, зокрема, з великою базою раніше поданих студентських робіт (понад 1,8 мільярда робіт), базою даних електронних матеріалів, опублікованих за підпискою, що охоплює понад 170 мільйонів статей із спеціалізованих джерел, зокрема CrossRef, який включає понад 56 000 журналів і понад 89 мільйонів статей і документів таких видавців, як :Wiley-Blackwell, Elsevier, IEEE, Cambridge University Press, Springer Nature, Emerald, British Medical Journal і New England та інші. Враховуючи великий прелік і інших переваг Turnitin, наукова та освітянська спільнота Університету виявила зацікавленість у знайомстві з продуктом.

За ініціативи Президента університету Сергія КІВАЛОВА, реалізації декана факультету судового та міжнародного права Богдана ФАСІЯ, начальника відділу міжнародних зв’язків Дарʼї МІНЧЕНКО, начальника Науково-дослідної частини Олексія ФЕДОТОВА, директора наукової бібліотеки Таїсії ІВАНІЙЧУК та сприяння доцента кафедри міжнародного та європейського права Едуарда КУЗЬМІНА 28 лютого 2024 року в Музеї рідкісної книги в режимі відеоконференції була організована та відбулась спільна зустріч з представником компанії Turnitin, менеджером по роботі з клієнтами Дрітаном Манджем, який детально поінформував присутніх на заході про можливостями онлайн сервісу з урахуванням розвитку та використання AI. Презентація викликала жваве обговорення та низку запитань не тільки професорсько-викладацького складу, та представників адміністрації Університету, а й серед здобувачів вищої освіти факультету судового та міжнародного права, які долучені до реалізації політики академічної доброчестності, що завжди була і є невідємною складовою кожної з освітніх програм в Університеті.

Лекція "Законодавче забезпечення академічної доброчесності: реалії та перспективи"

«Прогресильне викладання: інтенсив від Острівців»!

Ми продовжуємо підвищувати професійні навики викладачів та розвивати наших студентів в рамках вивчення курсу підвищення кваліфікації від Острівців Прогресильності разом із найкращими спікерами🤩

13-го березня декан факультету Богдан ФАСІЙ @bohdan_fasii , гарант освітньої програми «Судова діяльність» Людмила КОРНУТА @liudmila.kornuta , гарант освітньої програми «Міжнародне право» Вікторія ФОРМАНЮК, а також викладачі та студенти факультету судового та міжнародного права відвідали лекцію 👉🏻«Законодавче забезпечення академічної доброчесності: реалії та перспективи» від Галини УЛЬЯНОВОЇ @ulianova_galina07 – докторки юридичних наук, професорки, проректорки Національного університету «Одеська юридична академія».

Стаємо ще кращими у своїй професійній сфері та висловлюємо щиру подяку Прогресильним @progresylni за чудові можливості та перспективи розвитку 🔥

Контакти

Адреса:
Україна, 65009, м. Одеса, вул. Академічна, 2 (4 поверх, каб. 412)

Пошта:
fsmp@onua.edu.ua

Телефони:
+380 (96) 339 51 98