Лекція від Почесного консула Литовської Республіки у Полтавській області Володимира Пилипенко

Лекція для здобувачів вищої освіти факультету СМП від Почесного консула Литовської Республіки
у Полтавській області Володимира Пилипенко
Сьогодні, 11 січня, в Музеї рідкісної книги Національного університету «Одеська юридична академія», за підтримки факультету судового та міжнародного права й кафедри міжнародного та європейського права, для здобувачів вищої освіти за спеціальністю 293 «Міжнародне Вийдете право» та 081 «Право» Почесним консулом Литовської Республіки у Полтавській області Володимиром Пилипенко була проведена лекція на тему «Проблемні питання міжнародно-правової кваліфікації злочинних діянь держави-агресора на території України».
Здобувачі вищої освіти та науково-педагогічні працівники отримали можливість не лише ознайомитися з теоретичними аспектами, а й поставити свої запитання та обговорити власні погляди на цю проблематику. Лекція стала місцем активної дискусії та обміну думками.