Круглий стіл “Забезпечення реалізації завдань адміністративного судочинства в умовах воєнного стану”

Сьогодні, 2️⃣2️⃣-го грудня, на базі Пʼятого апеляційного адміністративного суду, за організації кафедри адміністративного і фінансового права факультету судового та міжнародного права Національного університету «Одеська юридична академія», платформи для пошуку юристів «Адвокат народу» було проведено круглий стіл на тему «Забезпечення реалізації завдань адміністративного судочинства в умовах воєнного стану» ⚖️🤩

З вітальним словом на круглому столі виступили заступник голови П‘ятого апеляційного адміністративного суду Вебрицька Ніна Володимирівна, в.о. голови Ради адвокатів Одеської області Джабурія Олена Олександрівна, директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Клішина Світлана Олександрівна, декан Факультету судового та міжнародного права НУ «ОЮА», к.ю.н., доцент Фасій Богдан Володимирович, к.ю.н., доцент кафедри адміністративного і фінансового права НУ «ОЮА» Осадчий Анатолій Юрійович, к.ю.н., доцент, СОО «Адвокат народу» Панфілов Олег Євгенович.

Під час дискусії доповідачі підіймали дуже актуальні теми стосовно проблематичних аспектів захисту прав учасників публічних правовідносин під час воєнного стану та визначення орієнтирів при розгляді справ адміністративними судами.

Зокрема, з науковими доповідями на круглому столі виступили науковці університету Фролова Євгенія Ігорівна, к.ю.н., доцент кафедри адміністративного і фінансового права НУ «ОЮА» («Особливості провадження у справах про заборону політичної партії»), Корнута Людмила Михайлівна, к.ю.н., доцент кафедри адміністративного і фінансового права НУ «ОЮА» («Підвищення кваліфікації суддів та персоналу адміністративних судів: сучасні виклики та перспективи вирішення»), Стоян Анна Василівна, аспірант кафедри адміністративного і фінансового права НУ «ОЮА» («Стандарт доказування «поза розумним сумнівом в адміністративному судочинстві»).