Міжуніверситетська онлайн зустріч: “Політичне лідерство в публічній сліжбі: сучасний аспект”

2️⃣7️⃣-го жовтня 2023 року в рамках роботи наукового гуртка «Публічна служба» під керівництвом доцента кафедри адміністративного і фінансового права Людмили Корнути відбулася онлайн зустріч 💻
Це зустріч між університетська та проводиться спільно між Національним університетом «Одеська юридична академія» та Кафедрою політичних технологій КНЕУ ім. В. Гетьмана.
Тема зустрічі: «Політичне лідерство в публічній службі: сучасний аспект».
Запрошена спікерка: к.ю.н., доцентка, адвокатка, співзасновниця ГО «Прогресильні», викладачка КНУ ім. Шевченка Ганна Остапенко.
Цікава доповідь та дискусії, нетворкінг для здобувачів та обмін досвідом, приємна атмосфера, такі враження здобувачів від заходу🤩