Зустріч за участі народної депутатки Юлії Гришиної та голови Експертної ради студентства закладів вищої освіти Іллі Бєляка

За ініціативи Президента Університету Сергія Васильовича Ківалова представники Студентської ради факультету судового та міжнародного права НУ «ОЮА» відвідали зустріч за участі народної депутатки Юлії Гришиної та голови Експертної ради студентства закладів вищої освіти Іллі Бєляка.
📝В дискусії обговорили питання, які найбільше турбують студентів. Зокрема, можливості інтеграції українського студентського самоврядування з європейським та залучення студентства до державотворчих процесів в Україні.
☑️Окремо обговорили законопроєкт, який вже готується, щодо розширення можливостей студентського самоврядування.