Ретріт кемп у Львові для внутрішньо переміщених викладачів

Ось і промайнула найулюбленіша пора року наших студентів. На календарі літо добігло кінця, але, все ж, цей чудовий період відпочинку залишив чимало спогадів та цікавих подій✨🍀
✅Наші викладачі не лише відпочивали, а ще й працювали та допомагали тим, кому зараз найбільше необхідна підтримка.
Одна з таких подій це Ретріт кемп☀️ у Львові для внутрішньо переміщених викладачів, що відбувався 14-17 серпня.
📌Організаторами заходу стали ГО Прогресильні та GMF (США). Одним зі спікерів заходу була доцент кафедри адміністративного і фінансового права факультету судового та міжнародного права Національного університету «Одеська юридична академія» Людмила Корнута.
Допомагати у відбудові нашої країни, підтримувати наших викладачів та отримувати цікавий досвід – це важлива місія нашого Університету!👥🫶🏻

Ретріт кемп у Львові для внутрішньо переміщених викладачів