День знань у найкращому університеті!

4️⃣-го вересня, Національний університет «Одеська юридична академія»відзначає велике свято для кожного студента – День знань! 📚🥳
Ми – факультет судового та міжнародного права. Ми є лідерами з набору та лідерами по життю!
Шалена енергетика, неймовірні емоції та щасливі студенти – є невід’ємною частиною святкування😍
Вітальне слово Президента Університету Сергія Васильовича Ківалова й почесних гостей, урочисте вручення студентського квитка та вітальне слово студентки 1 курсу нашого факультету Милани Славщик – це показник довіри керівництва та лідерства факультету.
Кульмінацією свята став неймовірно енергійний дует української співачки Наталії Валевської, яка є випускницею нашого Університету та Ольги Дідорчук – студентка 3 курсу нашого факультету СМП.
Раді вітати у родині цілеспрямованих, активних, прогресивних лідерів факультету судового та міжнародного права Національного університету «Одеська юридична академія» ❤️🇺🇦
Бажаємо наснаги, жаги до знань та творчого натхнення.
З найкращими побажаннями, найкращий факультет найкращого Університету 💙💛
День знань у найкращому університеті!