Де і ким можна працювати після випуску з факультету СМП?

❗️Найчастіше запитання від наших абітурієнтів, які вступають на факультет судового та міжнародного права НУ «ОЮА» за спеціальністю 081 «Право» й 293 «Міжнародне право», де і ким я можу працювати після випуску❓
Так, відповідно до Постанови КМУ від 29 квітня 2015 р. № 266 2-1 – особи, які здобули вищу освіту за спеціальностями 081 «Право, 293 «Міжнародне право» на першому (бакалаврському) і другому (магістерському) рівні вищої освіти і яким присуджено ступінь вищої освіти «магістр», можуть обіймати посади або провадити види діяльності, кваліфікаційні вимоги до яких передбачають наявність повної вищої або вищої юридичної освіти.
Тобто, із дипломом спеціальності 293 «Міжнародне право» та 081 «Право», Ви зможете працювати у будь-якій юридичній сфері в Україні (суд, податкова та митна служба, адвокатура, прокуратура, нотаріат, юстиція, національна поліція, НАБУ, ДБР, БЕБ та інше).
Оскільки спеціальність 293 «Міжнародне право» має міжнародне спрямування, випускники цієї спеціальності можуть працювати в міжнародних організаціях, дипломатичних місіях, консульських установах, юридичних фірмах, наукових установах та інших організаціях, які мають відносини з іноземними державами або міжнародними організаціями.
‼️Реєструйся на вступ вже сьогодні https://forms.gle/N3zbYNy7dpkVyjSZ8
(✅Активні посилання в шапці профілю)
—————————————————
📍65009, м. Одеса, вул. Академічна, 2, каб. 412 (4 поверх)
☎️Тел. (096) 339 51 98
🌐Сайт: smp.onua.edu.ua
📧Е-пошта: sudovo-admin@onua.edu.ua
🔻Instagram: @smp_nuoua
🔻Facebook: smp_nuoua
🔻Telegram: smp_abit
🔻Tik Tok: smp_nuoua
🔻Youtube: smp_nuoua
Де і ким можна працювати після випуску з факультету СМП?