Панельна дискусія «Чи можна ефективно розслідувати міжнародні злочини? Світовий та український досвід» 🗣

9-го вересня, студенти факультету судового та міжнародного права у рамках проєкту «Відкриваючи завісу війни: світовий досвід та (не)вивчені уроки» відвідали цікавий та інформативний івент та прийняли участь у панельній дискусії на тему «Чи можна ефективно розслідувати міжнародні злочини? Світовий та український досвід», де спікерами були провідні експерти з міжнародного кримінального права, а саме – Анна Нейстат (Франція) та Вільям Х. Вайлі (США), які поділилися своїм досвідом розслідування міжнародних злочинів.

Модератором заходу була Анна Вишнякова – юристка та консультантка у сфері міжнародного кримінального права, голова громадської організації LingvaLexa.

Студенти факультету СМП щиро вдячні за можливість дізнатися більше про світовий та український досвід розслідування міжнародних злочинів!