Міс Всесвіт Україна - 2024

Факультет судового та міжнародного права вітає із заслуженим титутолом «Міс Всесвіт Україна» – 2024 нашу випускницю – Аліну Пономаренко 🥳 @lalialinaa

20-річна Аліна закінчила факультет судового та міжнародного права
Національного університету «Одеська юридична академія» за освітньою програмою
«Міжнародна юстиція та право» у 2023 році. Минулого року здобула перемогу на конкурсі «Міс Одеса»-2023 та увійшла до ТОП-10 міжнародного конкурсу Miss Supertalent-2023, що відбувся в Південній Кореї.

Аліна створила соціальну ініціативу «Дерево любові», яка спрямована на підтримку бабусь і дідусів міста Одеси, які потребують допомоги. Після початку повномасштабного вторгнення саме ця верства населення залишилася зовсім без уваги. Разом зі своїми однодумцями організовує забезпечення старшого покоління медикаментами, продуктами харчування та речами першої необхідності.
Вони постійно відвідують літніх людей, спілкуються,допомагають у повсякденних
справах.

Фінал найбільшого світового конкурсу краси Miss Universe-2024 відбудеться наприкінці року у Мексиці!

Щиро вітаємо, бажаємо успіхів та впевнено крокувати до поставлених цілей 🙏🏻❤️

Міс Всесвіт Україна – 2024