Вічна пам'ять! Герої не вмирають!

Війна забирає кращих…🕯🙏🏻

Обірвалося життя Антара Андрія випусника нашого факультету судового та міжнародного права 2020 року випуску (факультету міжнародно-правових відносин).

Андрій був світлою людиною, доброю, чесною та завжди боровся за правду і свободу.

Працюючи в Національній поліції України Андрій брав участь у зачистці Херсону. З середини 2022 року перебуваючи снайпером у воєнізованому підрозділі Управління поліції особливого призначення № 2 в Департаменті поліції особливого призначення «ОШБ НПУ «Лють» стояв на захисті українських земель в Кліщеївці, Часів Яр та Вовчанськ.

На превеликий жаль, життя Андрія обірвалося 15 червня 2024 року в наслідок жахливої ДТП на Харківщині, де він отримав великі травми та ушкодження, знаходився у важкому стані.

Від імені Президента університету Сергія Васильовича Ківалова, багатотисячного колективу НУ «ОЮА» та від нашого факультету висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким загиблого героя. Сил та мужності вам!

Світла пам’ять Андрію. Він назавжди залишиться в наших серцях.
Вічна слава Герою!

Для усіх, хто хоче підтримати та допомогти родині Андрія, залишаємо реквізити його мами:
Антар Людмила Володимирівна

Вічна пам’ять! Герої не вмирають!