Урочисте нагородження студентів факультету СМП з нагоди Дня юриста!🥳🤩

За ініціативи президента Національного університету «Одеська юридична академія» – Сергія КІВАЛОВА @sergey_kivalov , студентів факультету судового та міжнародного права було нагороджено особистими грамотами за сумлінну працю, активну громадську діяльність з нагоди професійного свята! ⚖️

Також, відзначили здобувачів вищої освіти факультету СМП, які перемогли у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських робіт зі спеціальності «Право» у 2023/2024 навчальному році:
Елеонору ЗЕНЧЕНКО – студентку 4-го курсу (науковий керівник Ксенія КУЛІ-ІВАНЧЕНКО, доцент кафедри конституційного права), Єлизавету ІЛЬЇНУ – студентку 4-го курсу (науковий керівник – Ксенія КУЛІ-ІВАНЧЕНКО, доцент кафедри конституційного права), Аліну СТАНЕВУ – студентку 1-го курсу магістратури (науковий керівник – Юрій БАТАН, доцент кафедри конституційного права), Юлію ШЕВЧЕНКО – студентку 2-го курсу магістратури (науковий керівник – Юрій БАТАН, доцент кафедри конституційного права).

А відзнаку «Кращий студент-юрист» отримала студентка 4-го курсу факультету – Ольга ДІДОРЧУК ⚖️

Ще раз вітаємо наших студентів!🥰 Бажаємо ніколи не втрачати своїх лідерських навичок та впевненно крокувати до нових цілей!

Урочисте нагородження студентів факультету СМП з нагоди Дня юриста!🥳🤩