Літо у самому розпалі, але ми встигаємо не лише відпочити, але й гарно попрацювати!
Нещодавно на базі Національного університету «Одеська юридична академія» відбувся спільний захід факультету судового та міжнародного права та ГО «Прогресильні» – круглий стіл «Прогресивне підвищення кваліфікації вчителів».

На заході декан факультету, доцент Богдан Фасій @bohdan_fasii підкреслив, що факультет підтримує та всебічно сприяє розвитку шкільної освіти та вчителів. Засновник ГО «Прогресильні» Богдан Ференс @bohdan_ferens зазначив про важливість питання професійного розвитку та навчання вчителів шкіл та профтехзакладів. А модератором заходу була Людмила Корнута @liudmila.kornuta , яка акцентувала увагу на відкритості та готовності Університету у сприянні розвитку та навчанні вчителів.

На заході говорили про:
📌 важливість та пріоритетність питання якісного та сучасного підходу до професійного розвитку вчителя в сучасних умовах;
📌 шкільну медіацію;
📌 юридичний супровід вчителя;
📌 доброчесність та наукову грамотність для вчителя.

Серед спікерів Оксана Левчишена – проректорка з науково-педагогічної та методичної діяльності Одеської академії неперервної освіти, кандидатка історичних наук; Юлія Шмаленко – доцентка кафедри психології НУ «ОЮА», медіаторка; Владислава Гончарук- юристка Юридичної клініки НУ «ОЮА»; Таісія Іванійчук – директорка наукової бібліотеки НУ «ОЮА», кандидатка біологічних наук

Чудовий та цікавий захід, який також є профорієнтаційним та привертає увагу до Університету як центру професійного розвитку та наукових можливостей 🏢✅

Круглий стіл “Прогресивне підвищення кваліфікації вчителів”