Міжнародний форум "Людський капітал - основа національного євроінтеграційного процесу і сталого відновлення"

31-го травня, студентів факультету судового та міжнародного права Національного університету «Одеська юридична академія» за спеціальностями 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» було обрано та запрошено для участі у міжнародному форумі «Людський капітал – основа національного євроінтергаційного процесу і сталого відновлення», який проходив у м. Київ🤩

Серед головних організаторів, спікерів та запрошених гостей були Віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції – Ольга СТЕФАНЧИШИНА, Перший заступник Мінистра освіти й науки – Євген КУДРЯВЕЦЬ, Офіс Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, Офіс Президента України, представники/ці Міністерства соціальної політики, представники/ці Міністерства охорони здоров’я, представники/ці Міністерства освіти і науки України, громадська організація @ua_experts , за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку @usaid «Зміцнення громадської довіри» (UCBI).

Метою заходу був огляд та ідентифікація існуючих викликів, що перешкоджають національному розвитку людського капіталу✅; визначення на основі цього способів та напрямів його підтримки у процесах інтеграції до ЄС і сталого відновлення України, враховуючи ґендерно чутливий підхід✅; висвітлення важливості завчасного інвестування в людський капітал, аби нестача експертів/ок не стала перешкодою у процесах відновлення держави✅

Міжнародний форум “Людський капітал – основа національного євроінтеграційного процесу і сталого відновлення”