Всеукраїнський освітній проєкт «Незламні правничі школи». День 2

14 тиждень Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи» на базі Національного університету «Одеська юридична академія».

День 2️⃣

Із вітальним словом для студентів виступила заступник голови Пʼятого апеляційного адміністративного суду, суддя – Ніна ВЕРБИЦЬКА, розповівши учасникам про реальні кроки, які здійснюються судом з початку повномасштабного вторгнення реалізовуються судом у напрямку просвітницької діяльності.

Також для учасників освітнього проєкту виступили: Світлана ПЛОТНІЦЬКА – керівник апарату П’ятого апеляційного адміністративного суду ✅, Анатолій ОСАДЧИЙ – завідувач філії кафедри адміністративного і фінансового права у П’ятому апеляційному адміністративному суді, адвокат, к.ю.н., доцент✅ та Анастасія РУТКОВСЬКА – директорка Юридичної клініки НУ «ОЮА»✅

Всеукраїнський освітній проєкт «Незламні правничі школи». День 2