Всеукраїнський освітній проєкт «Незламні правничі школи». День 1

Стартував 14 тиждень Всеукраїнського освітнього проєкту «Незламні правничі школи» на базі Національного університету «Одеська юридична академія»!

Із вітальним словом виступили
Галина УЛЬЯНОВА – проректорка з навчальної роботи, д.ю.н., професорка, Богдан ФАСІЙ – декан факультету судового та міжнародного права, к.ю.н., доцент та Людмила КОРНУТА – гарантка освітньої програми “Судова діяльність”, к.ю.н., доцентка.

Спеціальним запрошеним спікером була Олена АДАМОВА – психологиня, бізнес-коуч, к.ю.н., доцентка з темою «Стресостійкість та антихрупкість: виклики реальності» 💪🏻

Учасники освітнього проєкту, гості заходу та студенти факультету судового та міжнародного права мали унікальну можливість особисто задати питання спікерці та обговорити важливі теми сьогодення ✅

Всеукраїнський освітній проєкт «Незламні правничі школи». День 1