Студентський візит до "Одеського слідчого ізолятора"

30-го квітня, здобувачі вищої освіти факультету судового та міжнародного права Національного університету «Одеська юридична академія» відвідали Державну установу «Одеський слідчий ізолятор».

Навчальна екскурсія була проведена у рамках вивчення дисципліни «Кримінально-виконавче право» Наталією ФЕДЧУН, доцентом кафедри кримінального процесу та Олегом ПАНИЧЕНКО, майором внутрішньої служби, заступником начальника СІЗО з соціально-виховної та психологічної роботи.

Під час екскурсії студенти дізнались історію «Одеського тюремного замку» та побачили як влаштоване життя по той бік «паркану».

Побачивши як «працює» покарання (від попереднього ув’язнення до довічного позбавлення волі!) зсередини, отримали величезний професійний та життєвий досвід!

Студентський візит до “Одеського слідчого ізолятора”