Круглий стіл "Молодь - майбутнє митної служби на шляху до євроінтеграції"

18-го квітня, завдяки плідній співпраці Національного університету «Одеська юридична академія» та Державної митної служби України, студенти факультету судового та міжнародного права стали учасниками круглого столу «Молодь – майбутнє митної служби на шляху до европейської інтеграції» 🤩

До заходу також було запрошено керівництво університету та факультету СМП (ректор Олег ТОДОЩАК та декан факультету судового та міжнародного права – Богдан ФАСІЙ).

У свою чергу працівники від Держмитслужби виступили з цікавими темами та презентаціями, завдяки яким студенти мали змогу дізнатися про реалізацію Державної митної політики; деталі стосовно управління персоналом у митних органах; особливості роботи митних органів; про взаємодію та співробітництво з вищими навчальними закладами.

Дякуємо за змогу підвищувати свої знання якісно, зі справжніми професіоналами своєї 🇺🇦 справи 💪🏻

Круглий стіл “Молодь – майбутнє митної служби на шляху до євроінтеграції”