Менторська зустріч «Найкращі практики відстоювання інтересів України на міжнародній арені»

🌐 29 березня 2024 року відбулася менторська зустріч зі студентами Національного університету «Одеська юридична академія» @smp_nuoua @nuoua_official на тему: «Найкращі практики відстоювання інтересів України на міжнародній арені»

📝 Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України, у своїй промові «Роль об’єднання бізнесу в державі та на міжнародній арені» зазначив: «Що важливіше, успіх чи щастя? Деякі виберуть успіх. Мій досвід показує, що щаслива людина завжди успішна. Ваша здатність закладати траєкторію руху визначає вашу спроможність як лідера»

⚖️ Антон Кориневич, посол з особливих доручень Міністерства закордонних справ України, у своїй доповіді «Інструменти міжнародних судових інституцій та відновлення України» підкреслив: «Раджу не боятися виходити з теплої ванни. Не треба боятися брати відповідальність і робити – якщо ти відчуваєш, що можеш. Не для себе, а для важливої справи»

Студенти дізналися про досвід і життєвий шлях менторів, які дійсно є лідерами у своїй царині

🤝🏻 Щиро дякуємо учасникам та спікерам!

__________________

🌐 On 29 March 2024, a mentoring meeting was held with students of the National University “Odesa Law Academy” @smp_nuoua @nuoua_official on the topic: “Best practices for defending Ukraine’s interests in the international arena”

📝 Gennadiy Chyzhykov, Head at Ukrainian Chamber of Commerce and Industry, in his speech “The Role of Business Associations in the State and International Arena” said: “What is more important, success or happiness? Some will choose success. My experience shows that a happy person is always successful. Your ability to set the direction determines your ability as a leader.”

⚖️ Anton Korynevych, Ambassador-at-Large of the Ministry of Foreign Affairs of Ukraine, in his report «Instruments of International Judicial Institutions and Restoration of Ukraine» stressed: «I advise you not to be afraid to leave the warm bath. Do not be afraid to take responsibility and do — if you feel that you can. Not for yourself, but for an important cause»

#ActingForSurvivors
#UAExperts