День відкритих дверей Одеської митниці

День відкритих дверей Одеської митниці 🤩

7-го березня студенти факультету судового та міжнародного права НУ «ОЮА» відвідали день відкритих дверей Одеської митниці, де студентам було проведено обширну екскурсію із демонстрацією багатьох процесів, а саме:
⁃ перевірка відповідності товарів із документами ✅
⁃ дізналися про роботу кінологів та їх пухнастих помічників у пошуках заборонених речовин ✅
⁃ огляд вантажівок із можливістю самостійно провести розвантаження та перевірку ✅

Також, за ініціативи працівників митної служби та участі наших студентів було організовано гру «Вияви порушника», де кожен студент міг спробувати себе у ролі інспектора, брокера, перевізника, адвоката та навіть судді!

Національний університет «Одеська юридична академія» та Одеська митниця ведуть плідну співпрацю, завдяки чому наші студенти мають змогу наживо бачити тонкощі роботи, проходження практики та працевлаштування 🤝🏻

День відкритих дверей Одеської митниці