5-го березня 2024 року, за ініціативи Президента Національного університету «Одеська юридична академія» та кафедри міжнародного та європейського права відбувся Міжнародний круглий стіл «Вступ України, Республіки Молдова та Грузії до Європейського Союзу: сучасні виклики» 🇺🇦🇬🇪🇲🇩🇪🇺

До круглого столу було запрошено Генерального консула Республіки Молдова 🇲🇩 в Одесі – Іона ЧОРНОГО, Генерального консула Грузії 🇬🇪 в Одесі – Торніке БЕРЕКАШВІЛІ, Почесного консула Литовської Республіки 🇱🇹 у Полтавській області – Володимира ПИЛИПЕНКО.
На відкритті Міжнародного круглого столу також були присутні проректор з наукової роботи – Мінас АРАКЕЛЯН, проректор з виховної роботи та міжнародної співпраці – Андрій НЕУГОДНІКОВ @andrei_neugodnikov , декан факультету судового та міжнародного права – Богдан ФАСІЙ @bohdan_fasii , начальник відділу міжнародних зв’язків – Дар’я МІНЧЕНКО та студенти факультету СМП за спеціальністю 293 «Міжнародне право» та 081 «Право».

Кожен із учасників виступив із власними доповідями щодо питань реформувань національних законодавств України, Молдови та Грузії у контексті європейської інтеграції, перспектив та можливостей кандидатства України, Молдови та Грузії у члени Європейського Союзу ✅

Дякуємо за надання унікальних можливостей студентам факультету судового та міжнародного права, завдяки яким здобувачі вищої освіти якісно підвищують рівень знань!