Лекція «The Role of Victims in International Criminal Proceedings – Victim-Centered Justice?»

29 лютого 2024 року декан @bohdan_fasii , заступник декана @sivak_volodymyr , студенти бакалаврату та магістратури факультету судового та міжнародного права за спеціальністю 081 «Право» та 293 «Міжнародне право» та науково-педагогічні працівники, які викладають на факультеті @slavatuliakov , @eduard.e.kuzmin , @vlad.dronov.1 прослухали лекцію на тему «The Role of Victims in International Criminal Proceedings – Victim-Centered Justice?» (Роль потерпілих у міжнародному кримінальному судочинстві – правосуддя, орієнтоване на потерпілого?) від Dr Niki Siampakou, наукової співробітниці Міжнародного  центру по боротьбі з тероризмом.

Online лекція відбулася в рамках серії гостьових лекцій з міжнародного кримінального права та процесу, розроблену для українських юридичних шкіл за підтримки Програми USAID та T.M.C. Asser Institute (м. Гаага, Нідерланди).