Профорієнтація від факультету СМП

Протягом тижня факультет судового та міжнародного права займається активним проведенням профорієнтацій для школярів нашого міста та області 🔥

Цього разу заступник декана – Володимир Сівак, голова Студентської ради факультету – Юрій Шлентов та активні студенти факультету СМП відвідали Таїровський ліцей Таїровської селищної ради Одеського району Одеської області, Ліцей «Фонтанський» Фонтанськоі сільської ради Одеського району Одеської області, Одеський ліцей №30 Одеської міської ради, Одеський ліцей №44 Одеської міської ради, Ліцей одеської міської ради «Школа мрії», Новоукраїнський ліцей №4 Новоукраїнської міської ради Кіровоградської області. Також була проведена профорієнтація online для школярів Одеського ліцею №14.

Ми з радістю розповідаємо майбутнім студентам про:
•напрямки підготовки ✅
•перспективи працевлаштування ✅
•цікаві моменти з життя факультету ✅
•наукове та творче життя ✅
•масштабні заходи, які проводяться у нас на факультеті та в університеті в цілому🤩

А також, доводимо, що факультет СМП – це крок до успішного майбутнього та пріоритет № 1 для найкращих абітурієнтів!
——————————————
65009, м. Одеса, вул. Академічна, 2, каб. 412 (4 поверх).
Тел. (096) 339 51 98
Сайт: smp.onua.edu.ua
Е-пошта: fsmp@nuoua.edu.ua
Instagram: @smp_nuoua