Міжуніверситетська зустріч «PROFI BOOM»

9️⃣-го лютого пройшла щорічна між університетська інфоакція «PROFI BOOM» 🔝🔥
Цікавий та сучасний формат в рамках якого молоді випускники діляться власним досвідом зі студентами щодо працевлаштування та лайфгаками проходження співбесід та конкурсів.

Захід відбувся разом із Херсонським національним технічним університетом та Хмельницьким національним університетом!

Вже не один рік студенти та випускники мають змогу розповісти про свій досвід працевлаштування та послухати поради інших спікерів.
Представником від Національного університету «Одеська юридична академія» цього разу був випускник факультету судового та міжнародного права – Олександр Чернов ✅

Кожен учасник за бажанням міг виступити з демонстрацією наочних матеріалів про власне робоче місце, умови роботи, цікаві факти, об’єкти, події на підприємстві тощо.

Міжуніверситетська інфоакція «PROFI BOOM»