Підписання меморандуму з Державною митною службою України

Підписано Меморандум про взаємодію та співробітництво між Державною митною службою України та Національним університетом «Одеська юридична академія» 🤝🏻
Метою меморандуму є підвищення ефективності підготовки фахівців з вищою освітою та сприяння їх практичній підготовці, підвищенню кваліфікації посадових осіб апарату Держмитслужби та її територіальних органів, проведення спільних наукових досліджень в галузі митної справи🔥🫡
Сьогодні, 21 лютого 2024 р. відбулася зустріч за участю Національного університету «Одеська юридична академія (ректор університету – Тодощак Олег, проректор з виховної роботи та міжнародної співпраці – Неугодніков Андрій, декан факультету судового та міжнародного права – Фасій Богдан) та Державної митної служби України (заступник начальника Одеської митниці – Дмитро Забавський, начальник управління по роботі з персоналом Одеської митниці – Ігор Щербань) на якій обговорили напрямки подальшої співпраці, проходження практики та подальшого працевлаштування випускників університету, проведення спільних наукових досліджень в галузі митної справи та інше.
Дякуємо за довіру та віримо у плідну співпрацю 🇺🇦🙏🏻

Підписання меморандуму з Державною митною службою України