Практика факультету СМП

Протягом 4 тижнів студенти факультету судового та міжнародного права Національного університету «Одеська юридична академія» проходили навчальну/виробничу/переддипломну практику. Головним завданням цієї частини навчального процесу є отримання здобувачами практичних навиків та знань в майбутній професійній діяльності.

Період практики завжди цікавий та трішки хвилюючий для студентів, адже окрім низки знань та практичного досвіду особливою є магія перебування на робочому місці.
Можливість спробувати себе в якості працівника дає чітке розуміння майбутньої карʼєри, зацікавленості та мотивації в продовженні навчання😉

Студенти факультету СМП мають унікальні можливості проходження практики у:
✅судах
✅прокуратурі
✅національній поліції
✅бюро економічної безпеки
✅міграційній службі
✅нотаріаті
✅адвокатів та адвокатських об‘єднаннях
✅митній та податковій службі
✅органах місцевого самоврядування
та інших державних та приватних органах, установах та організаціях…