Програма«Менторство для лідерів: Європейська інтеграція та відновлення України”

Факультет судового та міжнародного права запрошує активних студентів долучитися до програми «Менторство для лідерів: Європейська інтеграція та відновлення України” 🤩🇺🇦
Програма складатиметься з серії лекцій з провідними лідерами та лідерками зі сфер державного управління, міжнародних відносин та юриспруденції.
Лекції охоплять низку тем, серед яких:
– лідерство на шляху до ЄС та лідерство в умовах війни;
– визначення та розробка кар’єрного шляху;
– стандарти ЄС з гендерної рівності та гендерно чутливого
законодавства;
– імплементація стандартів ЄС на місцевому рівні;
– адаптивне лідерство на шляху до інклюзивного відновлення України
тощо.
📍м. Київ
🗓 Орієнтовна дата 29 березня 2024 року
❗️Кількість місць офлайн обмежена – до 40 студентів❗️
📱Дедлайн реєстрації – 1️⃣2️⃣ лютого
🖊️За посиланням та детальною інформацією стосовно поїздки звертайтеся у директ або за телефоном (098) 363 00 11 (телеграм) Ольга
Програма «Менторство для лідерів:Європейська інтеграція та відновлення України» реалізується ГО «UA Experts» за ініціативи Офісу Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції та підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «Зміцнення громадської довіри» (UCBI).

Програма «Менторство для лідерів: Європейська інтеграція та відновлення України”